24.2 C
Киев
04.08.2021
Image default
УКРАЇНА

ЗСУ провели навчання з використанням ракет Javelin

Фото: АрмияИнформ Українські військові випробували на навчаннях американські ПТРК Javelin

Військовослужбовці продемонстрували наступ з бойовою стрільбою в урбанізованій місцевості.

У Миколаївській області на полігоні Широкий лан відбулися тактичні навчання ЗСУ, в ході яких використовувалися турецькі ударні безпілотники Bayraktar TB2 і американські ПТРК Javelin. Про це повідомляє АрміяІнформ.

Зазначено, що військовослужбовці однієї з бригад продемонстрували проведення навчань батальйонних тактичних груп з бойовою стрільбою в настанні в урбанізованій місцевості, дії малих тактичних груп, нанесення зосередженого ракетно-авіаційного удару тощо.

Особливу увагу було приділено комплексному застосуванню високоточної зброї, засобів РЕБ, автоматизованих систем управління та іншого сучасного озброєння.

У навчаннях активно використовували безпілотні літальні апарати, які здійснювали розвідку і надавали цілевказівки на ураження цілей противника. Також перевірили здатність безпілотників типу Bayraktar TB2, які виконали завдання без практичного нанесення ударів по цілях.

Ефективне бойове застосування продемонстрували бойові розрахунки протитанкових ракетних комплексів типу Javelinі Стугна.

Також активну участь у навчаннях брала авіація Повітряних сил за участю штурмової, винищувальної і бомбардувальної авіації.

Раніше військові осоромилися на навчаннях у присутності головнокомандувача, президента Володимира Зеленського. Переносний протитанковий ракетний комплекс FGM-148 Javelin не спрацював під час військових навчань в Миколаївській області.

Україна в наступному році купить п’ять бойових дронів Bayraktar

Джерело

Залишити коментар