16.7 C
Киев
18.05.2021
Image default
Події

ЗМІ повідомили про аварію рятувального судна на Одещині та розлив нафтопродуктів: У МПРС інформацію заперечують

Судно «Аметист» Думская

Рятувальники заявили про наклеп із боку журналістів

В Одеській області, в Олександрівці, вчора, 25 листопада, на причалі тонуло судно «Аметист» Морської пошуково-рятувальної служби. Про це повідомило місцеве видання «Думская» з посиланням на співробітників МПРС.

Зазначалося, що судно почало йти під воду приблизно о 16:00. Персонал бази намагався відкачати воду з відсіків, але станом на вечір 25 листопада їм не вдалося локалізувати аварію.

Також повідомлялося, що навколо потопаючого буксира утворилася пляма нафтопродуктів. Крім того, йшлося про те, що на стоянці в Олександрівці кілька років поспіль відбувалися крадіжки металу. Зокрема, зловмисники нібито знімали з суден водонепроникні двері і перегородки.

Як заявляли журналісти, «Аметист» – це морський рятувальний буксир, побудований у 1977 році. Екіпаж судна становить 35 чоловік. Буксир не був введений в експлуатацію, але перебував на балансі казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба».

Сьогодні, 26 листопада, в пресслужбі МПРС повідомили, що інформація про затоплення судна не відповідає дійсності й заявили, що підприємство «стало об’єктом наклепницької інформаційної атаки». МПРС уже подала до суду позов щодо спростування недостовірної інформації.

Новини за темою: В Україні добудували та спустили на воду найбільшу баржу. Фото

Нагадаємо, наприкінці листопада 2019 біля одеського узбережжя затонув танкер Delfi. Причиною аварії став потужний шторм, у результаті чого судно зірвало з якоря. Кілька місяців тому з нього почало розливатися паливо, яке становило екологічну небезпеку. 

Упродовж цього року танкер намагалися підняти декілька разів, однак всі спроби закінчувалися невдачею. 10 вересня 2020 року судно вдалося евакуювати з пляжу «Дельфін».  

Джерело

Залишити коментар