7.7 C
Киев
02.11.2021
Image default
УКРАЇНА

ЗМІ показали війська РФ біля кордону з Україною

Фото: politico.com Бронетанкові частини та допоміжне обладнання в Єльні (Росія)

У понеділок супутник зробив знімки, що підтверджують стягування російських військ до українського кордону.

Видання POLITICO опублікувало знімки, зроблені комерційним супутником у понеділок, на підтвердження попередньої публікації ЗМІ щодо стягування російських військ та техніки до кордону з Україною. Фотографії опубліковані у відкритому доступі.

«Нові зображення, зроблені Maxar Technologies та передані POLITICO, показують скупчення бронетанкових підрозділів, танків та самохідної артилерії разом із наземними військами, які зосереджуються біля російського міста Єльня, неподалік кордону з Білоруссю», — наголошується в публікації.

При цьому уточнюється, що ці підрозділи розпочали передислокацію з постійних місць базування наприкінці вересня. Вони включають, зокрема частини 1-ї гвардійської танкової армії РФ. Ця армія призначена для проведення операцій різних рівнів і зазвичай перша отримує передові розробки бойової техніки, стверджує видання з посиланням на аналіз приватного розвідувального агентства Janes.

Водночас наголошується, що в районах Брянська та Курська — поблизу північного кордону України — зосереджується техніка 4-ї танкової дивізії РФ. Ці частини оснащені бойовими танками Т-80 та самохідною артилерією.

Нагадаємо, напередодні американське видання The Washington Post повідомило, що США та ЄС фіксують стягування російських військ до кордону з Україною. При цьому були відзначені незвичайні переміщення техніки та військових у західному регіоні РФ, що нагадує ситуацію, яка виникла у квітні цього року та викликала резонанс у міжнародній спільноті.

Тим часом у Міноборони України вчора заперечували інформацію ЗМІ про те, що Росія знову збільшує військове угрупування біля кордонів з Україною, наголосивши, що стежать за переміщенням російських військ.

Як повідомлялося, у МЗС РФ заявили, що Україна намагається втягнути Росію у силові дії.

Джерело

Залишити коментар