14.8 C
Киев
18.05.2021
Image default
УКРАЇНА

Зеленський зустрівся з главою МЗС Грузії

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський поінформував Залкаліані про поточну ситуацію з безпекою на Донбасі і в Криму

Зеленський та Залкаліані обговорили шляхи активізації діяльності українсько-грузинської Стратегічної ради високого рівня.

  Президент Володимир Зеленський провів зустріч з віце-прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Грузії Давидом Залкаліані, який прибув в Україну з офіційним візитом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.   Під час переговорів Зеленський подякував Грузії за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і додав, що наша держава теж завжди підтримувала суверенітет і територіальну цілісність Грузії.   «Дуже радий відновленню предметних, потужних відносин між нашими країнами. Дуже раді Вас бачити», — сказав Президент.   Зеленський поінформував співрозмовника про поточну ситуацію з безпекою на Донбасі і в тимчасово окупованому Криму.  

Зеленський зустрівся з главою МЗС Грузії

Фото: прес-служба Президента України     Водночас Український лідер нагадав про особисте запрошення президенту Грузії Саломе Зурабішвілі взяти участь в інавгураційному саміті Кримської платформи і заходах з нагоди Дня Незалежності України в серпні нинішнього року.   Співрозмовники обговорили шляхи активізації двостороннього політичного діалогу і діяльності українсько-грузинської Стратегічної ради високого рівня.   Особливу увагу під час розмови було приділено практичній взаємодії України і Грузії в контексті подальшого поглиблення відносин з ЄС і НАТО.   У свою чергу, Давид Залкаліані подякував Україні за підтримку територіальної цілісності і європейських устремлінь Грузії та, зокрема, відзначив, що дві країни відновили інтенсивне двостороннє співробітництво.   Нагадаємо, в квітні Грузія повернула свого посла в Україну, якого відкликала рік тому, після призначення Михайла Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету Національної ради реформ при президенті.  

Джерело

Залишити коментар