0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
УКРАЇНА

Зеленський: Все, що на благо України, — окей

Фото: Офис президента Зеленський розповів, чи готовий співпрацювати з представниками великого бізнесу

Володимир Зеленський заявив, що не готовий співпрацювати з представниками великого бізнесу, якщо йдеться про лобізм або ризики для України.

 

Президент Володимир Зеленський не готовий співпрацювати з деякими представниками великого бізнесу на шкоду інтересам України. Про це він заявив в інтерв’ю The New York Times, переклад якого опублікувала прес-служба президента в неділю, 20 грудня.

«З олігархом Порошенком не готовий співпрацювати. Якщо в межах депутатського корпусу хтось пропонує якісь хороші ініціативи, то я знаю, що всі депутати між собою співпрацюють. Все, що на благо України, — окей. Все, що пов’язано з якимись речами, з лобізмом або ризиками для України, — я не готовий», — сказав Зеленський.

Президент додав, що «є вплив великих фінансових груп, яких іноді називають олігархами, на всіх депутатів всіх партій. Нікому не вигідно більшість партії Слуг народу. Але відповідь проста: закони голосуються, і результат — на табло».

Зеленський наголосив, що серед фінансових груп, які хочуть впливати на процеси, є фінансові групи Медведчука і Порошенка, які також представлені в парламенті.

«Занадто багато інтересантів, щоб гальмувати реформи, які хоче робити президент з партією … на когось впливають — по-різному, психологічно», — резюмував Зеленський.

Раніше Зеленський запевнив, що Коломойський не впливає на банки в Україні. Верховна Рада прийняла закон щодо неможливості впливу ззовні на банківський сектор, нагадав президент.

Також президент має намір домогтися безвізу з США. Зеленський хотів би «побудувати Голлівуд в Україні», а також «щоб в Україні з’явився Діснейленд».

 

Джерело

Залишити коментар