29.8 C
Киев
30.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Зеленський сподівається на допомогу США щодо Донбасу

Фото: president.gov.ua Зеленський сподівається на допомогу США

Російська сторона в нормандському форматі гальмує врегулювання ситуації на сході України, наголосив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський сподівається на допомогу США у врегулюванні ситуації на Донбасі. Про це він заявив на прес-конференції у Вільнюсі в середу, 7 липня.

Зеленський нагадав, що мирний процес заради процесу не працює, і на сьогодні російська сторона в нормандському форматі гальмує врегулювання.

«Тому я виступав за те, щоб приєдналися країни, потужні геополітичні гравці, які можуть вплинути на Росію. Тому я виступав за розширення нормандського формату. Дійсно, це може бути і інший формат, щоб не ламати домовленості. Але, мені здається, від кількості форматів якість не змінюється… Я дійсно хотів би, щоб міць США допомогла Україні в завершенні цієї трагедії в центрі Європи в 21 столітті», — сказав Зеленський.

Нагадаємо, що раніше ПА ОБСЄ прийняла українську резолюцію проти РФ. Документ засуджує окупацію українських територій і вимагає від Росії припинити агресію до України. Делегації РФ і Білорусі демонстративно залишили засідання.

У свою чергу Київ схвалив прийняття ПА ОБСЄ резолюції щодо України. У документі Асамблея закликала Москву припинити незаконну окупацію Криму, вивести свої війська, зброю і військову техніку з півострова.

Джерело

Залишити коментар