15.9 C
Kyiv
19.05.2022
Image default
УКРАЇНА

Зеленський: Росія – держава-терорист

Фото: скриншот Зеленський оголосив Росію – державою-терористом

Глава держави заявив, що удар крилатою ракетою у центр Харкова – це відкритий, нічим неприкритий терор.

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 1 березня, записав відеозвернення, в якому заявив, що після удару крилатою ракетою в центр Харкова Росія стала державою-терористом.

“Після крилатої ракети, якою вдарили по Харкову з Бєлгорода, ракети, яка влучила по Майдану Свободи – обличчю нашого Харкова – це терор проти міста. Терор проти Харкова, терор проти України”, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що на площі не було військової цілі, як і в тих районах Харкова, по яких б’ють із реактивної артилерії.

“Ракета в центральну площу – це відкритий, нічим неприкритий терор. Ніхто не пробачить, ніхто не забуде. Цей удар по Харкову є воєнним злочином, державним тероризмом РФ. Після цього Росія – держава-терорист”, – сказав президент.

Він закликав усі держави світу негайно відреагувати на обстріл Харкова та заявити, що Росія вчиняє державний тероризм. Зеленський також вимагає повної відповідальності для державних терористів у міжнародних судах.

Тим часом голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель відреагував на вчорашній удар по Харкову. Він заявив, що обстріл цивільної інфраструктури Харкова порушує закони воєнного часу. Відповідний запис він зробив на своїй сторінці у Twitter.

Боррель додав, що ЄС “непохитно стоїть на боці України у ці драматичні моменти”.

Нагадаємо, сьогодні вранці по центру Харкова було завдано ракетного удару. Згодом з’явилися фото зруйнованої площі.

Джерело

Залишити коментар