15.9 C
Kyiv
19.05.2022
Image default
УКРАЇНА

Зеленський про 2021 році: Буде легше

Фото: Офис президента Зеленський з пластунами

Наступний рік буде легшим, як для економіки, так і для громадян країни, вважає президент.

Наступний рік буде не таким важким, як нинішній, людям стане легше, вважає президент Володимир Зеленський. Своїми очікуваннями від 2021 року він поділився в інтерв’ю Фокусу.

“Цей високосний рік був непростий, він завжди складніший, жорсткіший. За новим році, для початку потрібно уточнити, для кого він буде важким. Для мене він буде таким же, як 2020-й, можливо, навіть важче. Все залежить, скільки викликів. Для людей, вважаю, буде легший. Йде символічний рік – рік 30-річчя нашої незалежності, це підйом духу, є чим пишатися”, – сказав Зеленський.

Також він розповів про плани щодо святкування річниці незалежності України.

“Вважаю, що ми зробимо велике свято, у нас багато ідей. Думаю, що приїде багато іноземних лідерів, які поважають Україну”, – зазначив президент.

В цілому він зробив оптимістичний прогноз щодо наступного року.

“Ми навчилися боротися з коронавірусом. Тому, думаю, людям буде легше. Прикро, що люди вже не так бояться і іноді не надягають маски. З іншого боку, добре, що вони не бояться і психологічно їм легше. Економічно також буде легше. Очікується підйом в економіці, невеликий, але буде”, – вважає Зеленський.

Нагадаємо, 2021 рік розпочнеться для українців з посиленого карантину. Обмеження посилять з 8 по 24 січня. Дане рішення не скасовуватимуть, навіть якщо захворюваність на коронавірус буде падати.

Але Новий рік українці зможуть зустріти в ресторанах і кафе, оскільки Кабмін як виняток дозволив закладам громадського харчування працювати в новорічну ніч до 7:00.

Джерело

Залишити коментар