15.9 C
Kyiv
19.05.2022
Image default
УКРАЇНА

Зеленський призначив голову Івано-Франківської ОДА

Фото: president.gov.ua Андрія Бойчука призначили головою Івано-Франківський ОДА

Глава держави вручив Андрію Бойчуку службове посвідчення в Офісі президента і побажав сил та сумлінної праці.

Президент Володимир Зеленський призначив головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука. Про це в суботу, 26 грудня, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що відповідний указ № 585/2020 Глава держави підписав 24 грудня.

Вручаючи службове посвідчення в Офісі президента України, Володимир Зеленський побажав новому керівнику Івано-Франківської обласної державної адміністрації сил і сумлінної праці на благо області, повідомили в Офісі Президента.

Довідка. Андрій Бойчук народився в 1976 році в Івано-Франківську. У 2000 році закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (інженер-механік). Працював в структурах з обслуговування магістральних газопроводів. З 2010 року обіймав різні посади в компанії Укртрансгаз. У 2014-2015 роках був директором Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Нагадаємо, в середині грудня Кабмін погодив призначення двох нових глав ОДА, одним з яких був Андрій Бойчук.

А в кінці листопада президент Володимир Зеленський змінив глав двох областей – Одеської та Харківської. Ними стали Сергій Гриневецький та Айна Тимчук.

Джерело

Залишити коментар