8 C
Киев
22.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Зеленський привітав українців із Днем Гідності та Свободи

Фото: president.gov.ua Володимир Зеленський

День гідності та свободи, який в Україні відзначається 21 листопада, — це день, який характеризує українців, за який вони заплатили велику ціну, вважає президент.

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Днем Гідності та Свободи, назвавши громадян прекрасними, сміливими, розумними та талановитими. Відеозвернення глави держави було опубліковано на його сторінці у Facebook.

На думку Зеленського, 21 листопада – день, який характеризує українців.

«Ми відзначаємо сьогодні День Гідності та Свободи. Свято, яке показує, що для нас гідність та свобода це – свято. Це наше повітря. Ні. Це не звучить надто голосно. Коли хтось вирішує перекрити нам повітря – тоді буває надто голосно. Коли влада не чує свого народу – тоді буває надто голосно», — сказав він.

Зеленський наголосив, що українці вільні і за свободу заплатили велику ціну.

«Ми вільні. Вільні творити майбутнє. І маємо пишатися цим… Ми заплатили і продовжуємо платити за свободу велику ціну. І ніколи не забудемо всіх, хто віддав за Україну своє життя. І ніколи не пробачимо всіх, хто позбавив їх життя і хотів позбавити нас свободи. Але головне — що це нікому не вдалося і ніколи не вдасться», — зазначив він.

Нардеп назвав дату щорічного звернення Зеленського

Нагадаємо, раніше Зеленський ввів у дію санкції проти співробітників спецслужб РФ. Санкції запроваджено проти 23 росіян та п’яти українців. Їхні активи та торгові операції блокуватимуться.

Джерело

Залишити коментар