-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
УКРАЇНА

Зеленський передав Академію держуправління в МОН

Фото: wikimapia Національна академія державного управління

Потенціал Національної академії державного управління буде примножений завдяки інтеграції в загальнонаціональний освітній процес.

Державне управління справами відзвітувало про передачу цілісного майнового комплексу Національної академії державного управління при Президентові України (разом з Дніпропетровським, Львівським, Одеським, Харківським регіональними інститутами державного управління) зі свого управління в сферу управління Міністерства освіти і науки. Про це повідомляє прес-служба ОП.

«Така передача здійснена на виконання Указу президента від 5 листопада 2020 року №487 Про впорядкування використання об’єктів, які перебувають в управлінні Державного управління справами і відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 29 грудня 2020 року №1667 Про передачу цілісних майнових комплексів державних навчальних закладів до сфери управління Міністерства освіти і науки», — йдеться в повідомленні.

Ймовірно, що НАДУ буде приєднана до національної системи вищих навчальних закладів України. Завдяки цьому колектив співробітників і слухачі академії, співтовариство випускників матиме ще більше можливостей для поглиблення міжнародного контексту освітньо-наукової діяльності, поліпшення якості підготовки слухачів.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО від 29 січня Про заходи щодо нейтралізації загроз в сфері атомної енергетики та промисловості.

Джерело

Залишити коментар