21.9 C
Киев
20.06.2021
Image default
УКРАЇНА

Зеленський назвав ПП-2 «зброєю» Росії

Фото: nord-stream2.com Будівництво Північного потоку-2 добігає кінця

У Києві не очікували, що кулі до цієї «російської зброї можуть бути надані такою великою країною, як США».

Президент України Володимир Зеленський назвав російський газопровід Північний потік-2 «зброєю Кремля», скасування санкцій США проти якого здивувало його. Про це йдеться в інтерв’ю українського лідера порталу Axios, опублікованому в неділю, 6 червня.

Таким чином глава Української держави прокоментував рішення Білого дому не вводити санкції проти компанії-оператора ПП-2.

«На жаль, це точно не спрямовано на підтримку України. Тому я сказав, що дійсно був здивований. Я справді думав, що стосується Північного потоку-2, що США, скажімо так, залишалися останнім оплотом», — зазначив Зеленський.

За його словами, в Києві не очікували, що кулі до «російському зброї» у вигляді Північного потоку-2 «можуть бути надані такою великою країною, як США». У зв’язку з цим, побоюється Зеленський, довіра українців до Америки може сильно ослабнути.

Також глава держави розповів, що дізнався про скасування санкцій з преси, а не від американської влади, яка подавала Україні прямі сигнали щодо російського трубопроводу, що стало для нього другим «сюрпризом» у цьому питанні.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив в п’ятницю, що перша нитка газопроводу ПП-2 вже добудована, а друга буде готова протягом півтора-двох місяців.

США і Німеччина обговорили ризики ПП-2 для України

Джерело

Залишити коментар