25 C
Киев
02.08.2021
Image default
УКРАЇНА

Замах на генерала: СБУ перевіряє причетність Нескоромного до спецслужб РФ

Іван Баканов під час свого виступу на закритому спільному засіданні Комітету Верховної Ради заявив, що СБУ збирається детально вивчити можливі зв’язки Дмитра Нескоромного із російськими спецслужбами.


СБУ детально вивчає можливі зв’язки колишнього першого заступника голови Служби безпеки України Дмитра Нескоромного зі спецслужбами Російської Федерації. Його підозрюють в організації замовного вбивства генерала СБУ Андрія Наумова. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Як видно з окремих аудіозаписів, оприлюднених у ЗМІ, ймовірно, не обійшлося тут і без російського сліду. Тому буде детально вивчено можливий зв’язок підозрюваного зі спецслужбами країни-агресора», — повідомив глава СБУ Іван Баканов під час виступу на закритому спільному засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки і комітету з питань правоохоронної діяльності передає прес-центр СБУ.

Також Іван Баканов зазначив, що Служба безпеки має унікальний досвід із розкриття замовних вбивств – тільки протягом 2020 року таких справ було 12.

Зокрема, резонансними були справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк чи попередження вбивства добровольця Адама Осмаєва та затримання генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, який планував цей злочин.

Мотивом для готування замовного вбивства Наумова є його професійна діяльність – він не давав змоги злочинній групі призначити своїх людей на посади в СБУ. І оприлюднені записи розмов фігурантів це чітко підтверджують.

Деталі справи: 27 січня СБУ оприлюднила докази причетності колишнього першого заступника голови Служби Дмитра Нескоромного до організації готування вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Нескоромному було оголошено про підозру за ч. 1 статті 14, ч. 2 статті 28 та статтю 348 Кримінального кодексу України.

Повідомляє пресцентр СБУ

Залишити коментар