28.2 C
Киев
28.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Загроза Кіркорова. Бан співака в Україні

Фото: Hello Кіркорова не пустять в Україну

Російського співака Філіпа Кіркорова внесли до списку осіб, які загрожують національній безпеці України.

  Україна продовжує банити російських артистів, які підтримують анексію Криму. Дійшла черга й до Філіпа Кіркорова. Сам співак говорить, те, що проти нього ввели українські санкції, — це честь. На черзі наступний бан для репера Басти (Василя Вакуленка).   Корреспондент.net зібрав інформацію про скандал.      Рішення СБУ   Кіркоров назвав український Крим «російським» і сказав, що незаконно відвідував півострів.   Служба безпеки України (СБУ) каже, що співак неодноразово говорив, що підтримує анексію Криму Росією, бо окупований півострів — це частина РФ. Він регулярно виступав у Криму і в’їжджав на півострів поза українськими пунктами пропуску.   18 березня 2021 року Кіркоров виступив на концерті Великий святковий концерт на честь семиріччя возз’єднання Криму з РФ, який відбувся за участю президента Путіна.   На цьому заході Кіркоров сказав «Крим — це моє улюблене місце в Росії», а також додав низку інших пропагандистських висловлювань, як неодноразово робив це раніше, відзначають в СБУ.   Попри все, російському співаку залишать звання Народного артиста України.   Кіркорову до бану не звикати. 19 січня Міграційний департамент Литви на прохання Міністерства закордонних справ вніс Кіркорова на 5 років у список небажаних в країні осіб, так само за гастролі в Криму.     Відповідь Кіркорова   Сам Кіркоров заявив, що рішенням СБУ треба пишатися.   «Внесення в «чорний список» України Народного артиста України — це вже звучить, ніби абсурд. Утім, по світові багато такого зараз… Такі недалекі чиновники не знають і не розуміють, що творчість зараз не заборониш, музику не закриєш папірцем чи кордоном», — заявив співак.   «Я маю сказати спасибі цим людям, адже їх заборони допомагають мені ставати популярнішим. Насправді заборонили не Кіркорова, а Росію, ненависть до якої перевершує. Якщо Кіркоров стає загрозою для держави, цю державу можна тільки пожаліти», — вважає артист.  

        Посмотреть эту публикацию в Instagram                      

Публикация от Филипп Киркоров (@fkirkorov)

 

Баста на підході   Служба безпеки України надіслала в Міністерство культури клопотання додати російського репера Василя Вакуленка (псевдонім — Баста) в список осіб, що представляють загрозу національній безпеці України, і заборонила йому в’їжджати на територію України.   Мінкульт раніше неодноразово повідомляв, що після того, як отримано відповідне подання від силовиків, артистів включають у «чорний список» автоматично. Тож якщо інформація про те, що СБУ направила клопотання в Мінкульт, є достовірною, то Басту знову не пустять в Україну.   СБУ звернула увагу на те, що Вакуленко знявся у фільмі Ке-ди (2016), де зіграв російського військового, який проходив службу на окупованому Кримському півострові.   Минулого разу Басту додали до переліку осіб, які для країни є небезпекою, бо він у 2015 році відвідав окупований Росією Крим в обхід українського законодавства. Восени 2020 року збіг термін дії заборони для Вакуленка на в’їзд в країну.   25 і 26 червня Баста планує провести концерти в Києві. 27 червня його сольний виступ має відбутися і в Одесі.  

    Раніше російські ЗМІ повідомляли, що Баста був членом журі російського конкурсу, під час якого вибирали кращу пісню про міст, який РФ побудувала через Керченську протоку.   Коли недавно Баста відвідував Київ, у нього запитали — чий Крим? «Хочемо нагадати вам, що Крим український», — сказав Басті один з тих, котрі запитували.  

Джерело

Залишити коментар