-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

За каденцію Байдена зустріч з президентом України обов’язково буде, – прогноз кандидата політичних наук

Телеканал ZIK

Для результативної співпраці з новою адміністрацією США Україні слід мати сильного прем’єра

За каденцію новообраного президента США Джо Байдена зустріч з президентом України Володимиром Зеленським обов’язково відбудеться.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

Експерт відповів на питання ведучого стосовно того, на коли варто очікувати візит новообраного президента США Джо Байдена в Україну:

«Мене вже сьогодні запитували це питання і я дав прогноз. Я сказав, що за каденцію президента Байдена зустріч з президентом України обов’язково буде «, – зазначив Ростислав Балабан.

Разом з тим він додав, що для тісної та результативної співпраці з новою адміністрацією США Україні слід мати сильного прем’єра та сильний уряд загалом.

Новини за темою: Інавгурація Байдена: Як відбудеться офіційна церемонія, де транслюватимуть та кого запросили на урочистості

«Перш за все потрібно працювати з сенаторами і конгресменами. Хто буде працювати? Для цього потрібен уряд, потрібен сильний прем’єр-міністр при президенті. Тобто треба бути суб’єктними, тоді ми можемо на щось розраховувати», – сказав експерт.

Також Балабан додав, що і ситуація на Донбасі може змінитися, враховуючи нинішню перестановку політичних сил у США, виключно при сильному уряді в Україні.

Нагадаємо, раніше народний депутат України VIII скликання Ігор Попов заявив, що інавгурація новообраного президента США Джо Байдена буде більш ніж скромною, гостей буде дуже мало, а публічні заходи будуть обмежені. До заходу допустять максимум 10 тис. осіб.

На церемонії інавгурації Джо Байдена, яка запланована на сьогодні, 20 січня, традиційна двогодинна хода представника держави у Білий дім буде замінена на віртуальний парад з огляду на коронавірусні обмеження.

Крім того, на церемонії інавгурації нового президента США епатажна співачка Леді Гага виконає Національний гімн, а Дженніфер Лопес виступить із музичним перфомансом.

Джерело

Залишити коментар