22.9 C
Kyiv
05.07.2022
Image default
СВІТ

Усі країни Євросоюзу отримали вакцину проти COVID-19

Фото з відкритих джерел

Вакцинація в ЄС почнеться вже завтра

Всі країни-члени Європейського Союзу отримали вакцину проти коронавірусної хвороби COVID-19. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час відеозвернення.

За словами чиновниці, ЄС забезпечив достатню кількість препарату для вакцинування всього населення блоку в 450 мільйонів чоловік. Також частина вакцини буде забезпечена країнам Європейської економічної зони, зокрема, Ісландії та Норвегії. А в самому Євросоюзі вакцинація розпочнеться вже завтра, 27 грудня.

“Ми починаємо перегортати сторінку важкого року. Сьогодні день доставки, а завтра вакцинація проти COVID-19 почнеться по всьому ЄС. Вакцина стала доступна одночасно для всіх держав ЄС, і люди почнуть приймати вакцину в Афінах, у Римі, у Гельсінкі, в Софії. Наші Європейські дні вакцинації – це зворушливий момент єдності і європейської історії успіху”, – сказала фон дер Ляєн.

При цьому єврочиновниця анонсувала отримання більшої кількості препаратів після доведення їхньої безпечності та ефективності. “Вакцинація дозволить нам поступово повернутися до нормального життя. Але доки цього не сталося нам потрібно зберігати пильність. Ми маємо захищати себе і своїх близьких від вірусу. Лишаємося в безпеці разом. Зробімо 2021 рік нашим роком відновлення і надії”, – висловилася президентка Єврокомісії.

Новини за темою: Перший етап – у січні: Степанов оприлюднив детальну карту вакцинації від COVID-19

Нагадаємо, нещодавно у Всесвітній організації охорони здоров’я розповіли, чи потрібно носити маски та дотримуватися соціальної дистанції після вакцинації від COVID-19. За даними ВООЗ, достеменно невідомо, чи захищає нова вакцина від зараження вірусом SARS-COV-2.

Джерело

Залишити коментар