0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

Українську компанію викрили на незаконному веденні бізнесу в окупованому Криму

Українська компанія вела бізнес на території окупованого Криму Фото з відкритих джерел

Підприємство постачало товари в Крим та сплачувало податки до бюджету РФ

Один з провідних українських виробників кераміки поставляв продукцію на територію тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

Як зазначається, компанія постачала товари за незаконним механізмом на адресу підконтрольної українському виробнику дочірньої компанії в Росії. Після цього через налагоджену систему продукцію завозили в Крим. 

«На півострові ділки реалізовували товар через суб’єкти господарювання, незаконно створені відповідно до російського окупаційного законодавства», — зазначили в СБУ. 

Пізніше під час обшуків в офісах компанії у Києві та Харкові правоохоронці знайшли документацію, яка підтверджує ведення бізнесу в Криму. Зокрема, йдеться про створення та роботу на півострові філії за російським законодавством, ведення бухгалтерської звітності та сплату податків до бюджету РФ, а також формування мережі збуту продукції.

Пресцентр СБУ

У зв’зяку з цим було розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 110-2 (Фінансування дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Новини за темою: МЗС перевіряє можливий продаж бруківки з кримського Херсонесу

Нагадаємо, нещодавно Міністерство закордонних справ України розпочало застосування санкції проти Нікарагуа через  візит посла Республіки пані Альби Асусени Торрес до окупованого Криму та відкриття консульства на півострові. 

Джерело

Залишити коментар