24.2 C
Киев
04.08.2021
Image default
УКРАЇНА

Український виш використав у рекламі формулу спирту

Фото: Типове Рівне Український виш потрапив у скандал через рекламу

Абітурієнтів закликали вибрати саме цей університет, зобразивши на постері формулу спирту з підписом «Хімія — це ніколи не нудно».

  Національний університет водного господарства та природокористування використав у рекламі формулу спирту. Про це повідомляє ТСН у четвер, 17 червня.   Поруч з формулою розмістили напис «Хімія — це ніколи не нудно».   У соцмережах оголошення викликало дискусію. Деякі мешканці Рівного обурені таким зверненням до абітурієнтів і звинувачують ВНЗ у пропаганді алкоголю, інші — вважають рекламу креативною, так як вона привертає увагу.   Своєю чергою, в університеті заявили, що задоволені тим, що про ВНЗ тепер багато говорять, а також запевнили, що не пропагували вживання спиртних напоїв.  

  Нагадаємо, що раніше у світовий рейтинг університетів вперше потрапили вісім українських ВНЗ. У перелік потрапили вищі навчальні заклади Києва, Харкова, Львова та Сум. Очолив рейтинг американський Массачусетський технологічний інститут.   Також у МОН підрахували іноземних студентів в Україні. В українських університетах більше половини іноземців навчаються на медичних спеціальностях, з’ясували в Міносвіти.    

Джерело

Залишити коментар