4.4 C
Киев
11.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Українець, який підробив Дію, став радником заступника міністра — Мінцифри

Фото: Facebook/Eugene Enin Розробнику фейкового додатка запропонували постажуватися у Мінцифри

У Мінцифрі 21-річний хлопець відповідає за проект, який покликаний залучити молодь до процесів цифровізації.

Молодий чоловік, затриманий за підробку програми Дія, призначений радником на громадських засадах в одного із заступників голови Міністерства інформації, пише УП.

У міністерстві цифрової трансформації він займається проектом, який має залучити молодих людей до процесів цифровізації. Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров.

«Цей хлопець працює із соціальною рекламою і з нашим майбутнім проектом, який має залучити молодь до процесів цифровізації… Хакером його важко назвати, тому що він не базу зламав, а просто дизайн зробив… Мені здається, корінь проблеми у тому, що цей хлопець не знайшов можливості реалізуватися за своїми здібностями. І тому ми вирішили поєднати людину, яка є цільовою аудиторією, з проектами, які ми хочемо запустити», — розповів Федоров,

Він додав, що суд ще має визначити провину «хакера».

Нагадаємо, у Запорізькій області кіберполіція викрила 21-річного розробника фейкового додатку Дія, який створив програмне забезпечення, яке повністю копіювало дизайн державного додатка.

Пізніше хакеру, який створив фейкову Дію, запропонували стажування у Мінцифри. Пропозиція Мінцифри не звільняє 21-річного хлопця від відповідальності за підробку програми.

Джерело

Залишити коментар