28.2 C
Kyiv
04.07.2022
Image default
УКРАЇНА

Українців попередять про локдаун за тиждень

Попередять за 7-10 днів

Українців про введення локдауну попередять за 7-10 днів, завив глава МОЗ Максим Степанов. Рішення про суворий карантин уряд прийме в грудні.

  Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов пообіцяв попередити громадян про введення повного локдауну заздалегідь – за тиждень чи за 10 днів до введення жорстких карантинних обмежень. Про це міністр заявив в ефірі 112 Україна.   “Я думаю, що ми відразу побачимо цю динаміку (після карантину вихідного дня, – ред.) / … / Ми ж бачимо і аналізуємо багато цифр, не тільки рівень захворюваності. Я думаю, що за тиждень, за 10 днів це потрібно робити. Принаймні, ми, як МОЗ, у стані будемо це зробити”, – сказав Степанов.   Він додав, що про впровадження в країні карантину вихідного дня уряд почав говорити заздалегідь.   “На засіданні уряду… за тиждень до цього ми почали говорити, що у нас є така ініціатива і що ми хочемо її впровадити, з чим це пов’язано і що ми хочемо зробити”, – підкреслив міністр.  

  До цього ми писали, що українцям слід готуватися до локдауну, який, за інформацією джерела з Кабміну, збираються вводити на новорічні свята.   Також Корреспондент.net писав, що для бізнесу розробили пакет допомоги в локдаун. Загалом на ці цілі піде не менш як 10 млрд грн.      

Джерело

Залишити коментар