25 C
Киев
02.08.2021
Image default
Події

Україна запровадила санкції проти російських авіакомпаній та заарештувала 81 літак за польоти до Криму

Аеропорт «Сімферополь» в окупованому Криму Фото з відкритих джерел

Санкції проти авіакомпанії триватимуть три роки

Кабінет міністрів України погодив санкції проти низки російських авіакомпаній за польоти до тимчасово окупованого Криму. Про це йшлося під час засідання уряду.

Відповідно до постанови, тепер над територією України заборонено літати й перевозити ресурси транзитом авіакомпаніям «КрасАвиа», «Комиавтотранс», «Азимут», «ИрАэро», «Авиасервис», «Тулпар Эйр», «Аеролимузин», «Победа» та «Симаргл». Санкції щодо них триватимуть впродовж трьох років.

Також Україна планує звернутися до міжнародного співтовариства з проханням ввести обмеження щодо цих компанії. Ноти направлять у США та країни Європейського союзу.

Як повідомила пресслужба Прокуратури АР Крим та Севастополя, в Україні наклали арешти ще на 81 літак, який порушив правила міжнародних польотів над окупованим півостровом. Крім того, відомство звернулося до Укрбюро Інтерполу для внесення 109 раніше арештованих літаків-порушників до бази міжнародного розшуку.

Новини за темою: На Донбасі та в Криму хочуть ввести віртуальні мобільні номери

Нагадаємо, у вересні минулого року в Україні наклали арешт на 65 російських літаків, які здійснювали польоти до окупованого Криму. Тоді повідомлялося, що з 2014 року близько 40 російських авіакомпаній систематично порушують міжнародні правила польотів та законодавство України.

Джерело

Залишити коментар