17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Україна закупить інноваційний препарат від COVID

Ні назви препарату, ані термінів його поставок Ляшко не назвав

Зараз препарат проти коронавірусу перебуває на третьому етапі клінічних досліджень. Україна планує купити 300 тисяч доз.

Україна зарезервувала 300 тисяч доз інноваційного американського препарату від коронавірусу. Про це повідомив глава Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише LB.ua в п’ятницю, 23 липня.

За його словами, препарат зараз перебуває на третьому етапі клінічних досліджень. Гроші за замовлену партію ще не вносилися.

Очікується, що цей препарат буде мати специфічну дію саме на коронавірус.

Ляшко не сказав назву препарату, але раніше повідомлялося, що випробування таблеток від коронавірусу повідомляла компанія Pfizer. Препарат може бути випущений до кінця року. Його ефективність при перших симптомах коронавірусу підтвердили доклінічні випробування.

Нагадаємо, наприкінці червня Єврокомісія включила п’ять перспективних препаратів у потенційне портфоліо ліків від СOVID-19.

Наразі п’ять препаратів перебувають на просунутій стадії розробки і мають високий потенціал увійти до переліку трьох нових терапевтичних засобів від COVID-19, які отримають дозвіл на застосування до жовтня цього року.

Джерело

Залишити коментар