17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Україна посилює правила в’їзду

Україна посилює правила в’їзду в країну через поширення штаму Дельта

На початку серпня в Україні повернуть ПЛР-тестування для невакцинованих при в’їзді в країну. А для тих, хто в’їжджає з Індії і Росії, — 14-денну ізоляцію.

Уряд вводить нові правила перетину кордону через новий штам коронавірусу Дельта, зокрема, повертається ПЛР-тестування. Про це в середу, 28 липня, повідомив глава МОЗ Віктор Ляшко під час засідання уряду.

Він зазначив, що спалах нового вірусу спостерігається в Росії. Щоб не допустити поширення Дельти і в Україні, правила посилять.

Також Кабмін зобов’язав усіх невакцинованих, які в’їжджають в країну з Росії та Індії, відбувати обов’язкову 14-денну самоізоляцію.

«Особливому контролю підлягатимуть невакциновані іноземці або українці, які прибули з Російської Федерації та Індії. Якщо вони провели останні сім днів до перетину кордону в цих країнах, вони підлягатимуть обов’язковій самоізоляції чи обсервації протягом 14 днів без можливості дострокового її припинення», — сказав міністр.

Щоб потрапити в Україну, іноземцям буде обов’язково надати негативний результат ПЛР-тесту і страховий поліс.

Також нові правила передбачають, що:

  •     українці, які виїхали з країни до моменту публікації документа, зможуть повернутися за тими ж правилами.
  •     українці зможуть вільно перетинати кордон, якщо отримали хоча б одне щеплення проти коронавірусу.
  •     якщо ж людина не робила щеплення, їй запропонують встановити додаток «Вдома» і піти на 14-денну самоізоляцію. Додаток почне контролювати місце розташування через 72 години після встановлення, якщо за цей час не прийде негативний результат ПЛР-тесту.

Раніше повідомлялося, що в Києві помер один з пацієнтів, у якого діагностували штам Дельта.

Зеленський: Україна готова до нової хвилі пандемії

Джерело

Залишити коментар