-3.8 C
Киев
09.03.2021
Image default
УКРАЇНА

Україна отримає 15 млн доз Novavax — Степанов

Фото: Прес-служба МОЗ Степанов пообіцяв 15 млн доз вакцини Novavax

Глава МОЗ повідомив, що домовився про п’ять додаткових тисяч доз вакцин американської компанії Novavax, однак поставки будуть не раніше липня.

Україна отримала підтвердження на поставку ще п’яти мільйонів доз вакцини проти коронавірусу від американської компанії Novavax. Про це в понеділок, 22 лютого, повідомив глава МОЗ Максим Степанов у Facebook.

«Ще одна позитивна новина з індійського Пуне і найбільшого в світі виробника вакцин Serum Institute. Успішно завершили переговори про збільшення поставок в Україну американської вакцини NovaVax», — написав міністр.

За його словами, Україна отримає п’ять мільйонів додаткових доз вакцини NovaVax, домовленість закріплять підписанням договору.

«Загальний обсяг вакцин NovaVax, який ми очікуємо в Україні, на сьогодні становить 15 млн. Нагадаю, що поставки вакцини NovaVax заплановані, починаючи з липня 2021», — написав Степанов.

Тим часом заступник міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова заявила, що вакцина від коронавірусу компанії AstraZeneca прибуде в Україну в найближчі дні. Перша партія вже перебуває на прямому маршруті в Україну.

За її словами, вакцинація розпочнеться в Україні згідно із затвердженим графіком — в лютому.

Нагадаємо, напередодні Степанов повідомив, що в Індії вже відвантажили 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca (CoviShield), і ця партія препаратів уже в дорозі до України. Варто зазначити, що Covishield — це індійська вакцина, випущена за ліцензією AstraZeneca. Тобто це не вакцина AstraZeneca, а її індійський аналог.

Нагадаємо, що раніше Степанов обіцяв почати вакцинацію в Україні 15 лютого, але цього не відбулося.

Джерело

Залишити коментар