-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
Події

Україна чомусь розглядає проблему Донбасу як зовнішньополітичну, але це виключно внутрішня проблема, – політичний консультант

Телеканал ZIK

Таким чином Україна сама наводить базу для легітимізації «ЛДНР»

Проблема України в тому, що вона розглядає питання Донбасу як зовнішньополітичну проблему в той час, коли Донбас є складовою території України і там живуть громадяни України.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний консультант Руслан Бортник.

«Україна, чи українські політики, в тому числі шановний Леонід Макарович Кравчук, чомусь розглядають проблему Донбасу як зовнішньополітичну проблему. Але мені здається, що це внутрішньополітична проблема. Донбас же складова частина території України. Там живуть громадяни України. Це елемент внутрішньої, передовсім, політики», – підкреслив політичний експерт.

Зі слів Руслана Бортника, якщо Україна розглядатиме ситуацію на Донбасі через призму зовнішньої політики та міжнародних стосунків, то таким чином вона сама наводить базу до легітимізації так званих «ЛДНР».

Новини за темою: Цибулько: Кравчука потрібно судити за визнання «ДНР» і «ЛНР» окремими державами

Окрім цього експерт додав, що загалом тема Донбасу відійшла в Україні на другий план, зокрема, сам президент Володимир Зеленський відмовився від реалізації обіцянок щодо реінтеграції Донбасу і перейшов в режим «утримання влади».

«Ключовий перелом 2020-го року в частині зовнішньої політики – Зеленський, мені здається, відмовився від реалізації обіцянок стосовно реінтеграції Донбасу, врегулювання конфлікту і перейшов в режим утримання влади. А мінімально безболісне утримання влади передбачає збереження зовнішнього контролю, загравання чи союз з олігархами і радикальними групами, які контролюють вулицю. Маючи такий баланс, звичайно, якщо президент навіть десь в душі хоче, але якогось суттєвого прогресу досягнути він не зможе», – прокоментував Руслан Бортник.

Новини за темою: Вирішувати долю Донбасу без Донбасу — це абсурд, – Марчевський

Нагадаємо, раніше керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський розповів, чому українська влада намагається заморозити конфлікт на Донбасі. 

Джерело

Залишити коментар