8.7 C
Киев
29.11.2021
Image default
СВІТ

У зоопарку Барселони в чотирьох левів підтвердили COVID-19

В Іспанії коронавірус виявили у левів Фото з відкритих джерел

Хижаків обстежили та призначили лікування

В Іспанії на території зоопарку Барселони виявили коронавірус COVID-19: хворобу діагностували у чотирьох левів. Про це повідомляє Reuters. 

За попередньою інформацією, COVID-19 діагностували у трьох самок та одного самця. Тваринам провели тестування після того, як помітили у них легкі симптоми захворювання. 

«Левам була надана ветеринарна допомога в зв’язку з їхнім легким клінічним станом, схожим на дуже легке захворювання на грип, за допомогою протизапального лікування і ретельного спостереження. Тварини відреагували добре», — прокоментували ситуацію представники зоопарку Барселони.

Новини за темою: В одному із зоопарків Нью-Йорка коронавірусом заразилася тигриця

Після інциденту ветеринарна служба Барселони зв’язалась з колегами із зоопарку Бронкса в Нью-Йорку. Там у квітні коронавірус виявили у чотирьох тигрів та левів. За попередньою інформацією, усі хижаки зоопарку Бронкса одужали. 

До слова, наразі у Барселоні розслідують, як леви могли заразитися коронавірусом. Також відомо, що тварини постійно контактували з людьми. 

Нагадаємо, нещодавно у Данії коронавірусну хворобу COVID-19 підтвердили у норок на 284 фермах. У зв’язку з цим всіх заражених тварин було знищено. Пізніше коронавірус виявили на норковій фермі Литви. 

Джерело

Залишити коментар