11.2 C
Киев
27.09.2021
Image default
УКРАЇНА

У зіткненнях у Києві постраждали десятки осіб

Фото: strana.ua Сторони застосували одна проти одної сльозогінний газ

Під час сутичок на Майдані між протестуючими підприємцями і поліцією постраждали люди по обидва боки. Травмовано кілька десятків осіб.

  У центрі Києві під час протесту представників малого бізнесу відбулися зіткнення учасників акції з правоохоронцями. У результаті постраждало 40 поліцейських, повідомляє прес-служба МВС.   «Одного поліцейського вдарили по голові, у результаті чого він втратив свідомість. Інші отримали опіки очей», — йдеться в повідомленні.   Сторони почали конфліктувати під час установки протестувальниками наметів на Майдані.  

У зіткненнях у Києві постраждали десятки осіб

strana.ua   Учасники акції застосували в бік правоохоронців газові балончики. У результаті 40 правоохоронців отримали хімічні опіки очей.   Тим часом, видання Страна.ua повідомляє про десятки постраждалих з боку учасників акції протесту.   «Бої між протестуючими підприємцями і силовиками, які почалися вдень 15 грудня під час мітингу ФОПів на майдані Незалежності в Києві, на деякий час затихли. Однак пізніше зіткнення поновилися з новою силою. Організатори акції повідомляють про десятки постраждалих і закликають всіх брати намети і виходити на Майдан», — пише Страна.ua.   За словами протестувальників, поліція застосувала проти них сльозогінний газ.  

У зіткненнях у Києві постраждали десятки осіб

    Нагадаємо, що представники малого бізнесу вимагають від влади скасування заборони займатися своєю діяльністю під час посилення карантину.  

Джерело

Залишити коментар