28.4 C
Киев
30.07.2021
Image default
Події

У Запоріжжі місцеві жителі перекрили в’їзд у місто та вимагають зменшення ціни на газ

Фото з відкритих джерел

У Запоріжжі декілька десятків місцевих жителів перекрили в’їзд у місто та вимагають зменшення ціни на газ. Про це повідомив кореспондент «112 Україна». 

За словами кореспондента, дорога перекрита вже майже годину. Інколи люди все ж пропускають декілька машин, аби не створювати кілометрового затору. Проте потім знову перекривають в’їзд. 

Більшість людей пенсійного віку, всі вони скаржаться на те, що просто не витримають такого фінансового навантаження. Деякі кажуть, що взагалі не зможуть сплатити по нових тарифах.

Декілька днів тому, на минулій акції протесту, люди зібрали підписи під петицією щодо зниження тарифів зі своїми вимогами, передали місцевим депутатам і на сесії вчора цю петицію прийняли до розгляду і продовжують алгоритм дій. 

Нагадаємо, вчора під Івано-Франківськом у селі Ямниця люди перекрили державну дорогу з вимогою скасувати підвищені тарифи на газ. Акція проходила на автомобільній дорозі Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига. На місці працювали правоохоронці, які регулювали дорожню обстановку. Крім того, вони виставили два пости, щоб інформувати водіїв про об’їзд. Пости були розташовані з боку Івано-Франківська та Галича. 

Джерело

Залишити коментар