28.2 C
Kyiv
04.07.2022
Image default
УКРАЇНА

У Вінниці скасували головну ялинку через COVID-19

У Вінниці відмовилися від головної ялинки через коронавірус

Усі міські святкування перейдуть в онлайн-формат. Рішення ухвалили після кількох петицій, що суперечать одна одній.

Влада Вінниці вирішила відмовитися від головної міської ялинки, а всі святкування перевести в онлайн-формат. Про це заявив мер міста Сергій Моргунов у Facebook в середу, 25 листопада.

“Я щиро бажаю, щоб новорічні свята жителі зустріли не в лікарні, а в сімейному колі. І не наражали себе і рідних на небезпеку підхопити вірус. Тому в цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат”, написав Моргунов.

За його словами, рішення прийняли через дискусію, яка почалася серед городян про доцільність встановлення ялинки.

“Навіть є кілька петицій щодо цього. Одні жителі громади вважають, що в цьому році головну ялинку Вінниці ставити не потрібно і краще ці ресурси спрямувати на лікарні для боротьби з COVID-19. Інші навпаки за збереження цієї традиції, щоб в цей складний період для всіх міська ялинка додала людям позитивних емоцій”, – пояснив мер.

Проте магістральні вулиці Вінниці все ж прикрасять ілюмінацією, а на Майдані Незалежності міста встановлять вертеп.

Нагадаємо, що в НАНУ дали прогноз щодо коронавірусу до кінця року. До 20 грудня в Україні буде понад мільйон інфікованих, половина з яких будуть на лікуванні.

Також влада вирішила, хто першим отримає COVID-вакцину. Першими будуть вакцинувати людей з групи ризику: старших за 60 років, медиків, вчителів і військових.

Джерело

Залишити коментар