-2.4 C
Киев
13.01.2021
Image default
СВІТ

У Туреччині зробили перше щеплення проти COVID-19 китайською вакциною

Вакцина від компанії Sinovac Biotech Deposit Photos

Першим вакцинували міністра охорони здоров’я Туреччини Ахмета Демірджана

Агенство фармацевтичних препаратів Туреччини видало дозвіл на екстрене застосування вакцини від коронавірусу CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech. Першим в країні щеплення від COVID-19 отримав міністр охорони здоров’я Ахмет Демірджан, передає «Анадолу».

Згідно з повідомленням, протягом 14 днів зразки вакцини CoronaVac досліджувалися турецькими лабораторіями. Тільки після цього регулятор видав дозвіл на екстрене застосування препарату.

Як зазначили в турецькому МОЗ, вакцинація населення країни почнеться вже завтра, 14 січня. Першими щеплення від коронавірусу отримають медичні працівники.

Новини за темою: Імунні паспорти чи свідоцтва про вакцинацію в Україні: Чи будуть ділити людей залежно від наявності щеплення чи імунітету від COVID-19

Нагадаємо, раніше голова наглядової ради групи фармацевтичних компаній «Лекхім» Валерій Печаєв повідомив, що ціна однієї дози китайської вакцини проти коронавірусу COVID-19 CoronaVac складе 504 гривні. У той же час зазначається, що вартість препарату буде залежати від курсу долара.

Джерело

Залишити коментар