-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

У Туреччині створили спрей для носа, який вбиває коронавірус за хвилину

Фармацевти розробили назальний спрей, який бореться з коронавірусом AA.com

Препарат також діє на інші види вірусів, бактерії та грибки

В університеті Улудаг турецького міста Бурса фармацевти створили назальний спрей, який здатний знищити вірус SARS-CoV-2 за одну хвилину. Про це повідомляє Daily Sabah.

Розчин під назвою Genoxyn було розроблено у співпраці з університетом Чукурова для перевірки антимікробної та противірусної дії препарату. Препарат знищує вірус, не пошкоджуючи при цьому тканини ротової та носової порожнин.

Новини за темою: У США створили датчик, який виявляє коронавірус менш як за п’ять хвилин

«Смерть вірусу за короткий час означає запобігання його потраплянню в клітини та зменшення кількості вірусу (в організм — ред.)», – пояснив учасник проєкту Ахмет Юміт Сабанджі.

Зазначається, що первину формулу назального розчину фармацевти створили приблизно два роки тому. Однак, нещодавно її вдалося вдосконалити за допомогою нанотехнологій. Згодом розробники восстановили, препарат зданий знищити коронавірус. Крім того, він активно бореться з іншими вірусами, бактеріями та грибками.

Новини за темою: У Китаї створили роботів для боротьби з коронавірусом

Нагадаємо, нещодавно турецькі вчені розробили прилад, який може діагностувати коронавірусну хворобу COVID-19 за 10 секунд. Попередні дослідження свідчать, що прилад на 99% ефективний у виявленні вірусів у доклінічних дослідженнях.

Джерело

Залишити коментар