-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

У Туреччині археологи знайшли сліди цуценяти 1500-річної давнини

Сліди цуценяти в Туреччині Archaeological Exploration of Sardis/President and Fellows of Harvard College

Також на плитці зберігся відбиток копита кози

У Туреччині дослідники виявили 1500-річний будинок, який був прикрашений ілюзорними настінними розписами та теракотовою плиткою, на якій зберіглися відбитки лап цуценяти. Про це повідомляє LiveScience.

Зазначається, що на плитці також зберігся відбиток копита кози. Ймовірно, тварини ходили по плитці, поки вона сушилася. Крім того, були знайдені малюнки, які зображають те, що може бути курчатами або качками. За словами археологів, якби плитка для підлоги не була покрита килимом, відбитки лап і малюнки могли б бути частиною стилю настінних розписів будинку.

Водночас у будинку було виявлено п’ять полуторних мечів. Також було знайдено пряжки з малюнком, який свідчить про те, що їх носили військовослужбовці, та свинцеву печатку. Це дає можливість припустити, що жителі були частиною військової або цивільної влади міста.

При цьому вважається, що будинок використовувався понад 200 років, а на початку сьомого століття його зруйнував землетрус.

Новини за темою: В Іспанії археологи знайшли кришталевий кинджал віком 5 тисяч років

Нагадаємо, нещодавно в Єгипті археологи виявили нові знахідки на території великого некрополя в Саккарі, серед яких стародавній похоронний храм і понад 50 саркофагів. Дерев’яні саркофаги належать до періоду Нового Царства – між XVI та XI століттями до н.е.

Джерело

Залишити коментар