29.8 C
Киев
30.07.2021
Image default
СВІТ

У США виявили небезпечний симптом коронавірусу, який може позбавити зору

Запалення рогівки є одним із симптомів коронавірусу Фото з відкритих джерел

Запалення рогівки може свідчити про наявність COVID-19

Американські медики виявили новий небезпечний симптом коронавірусної хвороби COVID-19, який проявляється у запаленні рогівки та може спричинити втрату зору. Про це повідомляє BGR.

Зазначається, що у Нью-Йорку протягом двох місяців зареєстрували три такі випадки. Спочатку в пацієнта спостерігалось запалення рогівки, однак згодом виникли ускладнення. Інфекція почала поширюватися на внутрішню оболонку очного яблука та викликала гнійне запалення (ендофтальміт). 

Один із пацієнтів з таким симптомом у результаті втратив зір, а ще один залишився без ока. Крім цього, в одного із хворих це ускладнення призвело до смерті.

Новини за темою: Нудота, біль та оніміння: Британські вчені назвали симптоми постковідного синдрому

Попри це, у виданні наголосили, що наукові дослідження не підтверджують ризик появи таких ускладнень у більшості хворих на СOVID-19. Водночас зафіксовані випадки свідчать про серйозність пандемії та небезпеку побічних ефектів. 

Нагадаємо, раніше вчені з Університету Англія Раскін виявили один із значущих симптомів раннього COVID-19 — запалені очі. Більшість пацієнтів розповіли, що на ранній стадії захворювання відчували підвищену світлочутливість, свербіж та біль в очах.

У США виявили небезпечний симптом коронавірусу, який може позбавити зору

ZIK

Джерело

Залишити коментар