-1.4 C
Киев
12.01.2021
Image default
СВІТ

У США в річці виявили ламантина, у якого на спині видряпано «Трамп». Відео

Ламантин Global Look Press

Тварину не сильно поранено, а напис надряпали на водоростях

У Флориді у річці Гомосасса помітили ламантина, у якого на спині видряпано напис «Трамп». Природоохоронні органи США почали розслідування, передає BBC.

Згідно з повідомленням, посадовці повідомили, що тварину не сильно поранено, а напис надряпали на водоростях, які ростуть на його шкірі.

Зображення тварини вперше опублікувала місцева газета Citrus County Chronical, які одразу почали ширитись у соціальних мережах.

У США в річці виявили ламантина, у якого на спині видряпано "Трамп". Відео

Ламантин з написом «Трамп» Twitter/Eric Feigl-Ding

Як зазначається, благодійна організація з охорони природи «Центр біологічного різноманіття» пропонує 5 тис. доларів за інформацію, яка приведе до винних.

«Зрозуміло, що той, хто заподіяв шкоду беззахисному, ніжному гігантові, здатний на жорстоке насильство і повинен бути негайно затриманий», — заявила директор Центру.

Довідка:

Ламантини — великі і повільні водні ссавці. У США вони відносяться до видів, що знаходяться під загрозою зникнення, і будь-кому, хто заподіє йому шкоду, загрожує до року вʼязниці і штраф в розмірі 50 тисяч доларів.

У Флориді мешкають близько 6,3 тис. ламантинів і вважаються неофіційним символом штату.

Новини за темою: У Британії знайшли рештки «морського дракона», що існував 150 млн років тому

Нагадаємо, напередодні представники Демократичної партії, яких у Палаті представників більшість, внесли резолюцію «Про імпічмент Дональда Джона Трампа, президента Сполучених Штатів Америки, за особливо тяжкі злочини та проступки». Відповідну резолюцію підписали щонайменше 218 демократів.

Крім того, сьогодні ввечері, 12 січня, Палата представників проголосує за резолюцію, що закликає віцепрезидента Майка Пенса застосувати 25-ту поправку до Конституції, щоб усунути Дональда Трампа від влади, а потім планує проголосувати в середу щодо резолюції про імпічмент.

Джерело

Залишити коментар