10.6 C
Киев
23.10.2021
Image default
СВІТ

У США розкрили загадку монолітів, які раптово то з’являлися, то зникали у пустелі

Таємничий моноліт, який виявили в пустелі штата Юта Facebook/Департамент громадської безпеки штату Юта

Моноліти встановила артгрупа

Таємничі моноліти, які вчені знайшли у Каліфорнії, Юті та Румунії, встановила артгрупа The most famous artist з Нью-Мексико. Про це творчий колектив повідомив в Instagram.

За їх словами, в такий спосіб вони хотіли розіграти світ наприкінці «жахливого» 2020 року. У якості доказів вони виклали фото монолітів на складі, а потім — у пустелі штату Юта. Під цим постом вони запропонували купити моноліт за $45 тисяч.

Водночас митці не підтвердили та не спростували інформацію щодо встановлення моноліту у Румунії.

Керівник групи Метті Мо сказав, що не може розповісти подробиць щодо проєкту з монолітами з міркувань безпеки, але пообіцяв надати більше пояснень незабаром.

«Що може бути кращим, ніж закінчити цей жахливий рік, даючи світу трохи помріяти, ніби прибульці вступили з нами в контакт, а потім розчаруватися, бо The most famous artist знову всіх розіграли», — сказав Мо.

Новини за темою: У Румунії також зник загадковий моноліт, як і конструкція в пустелі штату Юта

Нагадаємо, нещодавно співробітники Управління громадської безпеки американського штату Юта виявили у пустелі загадкову металеву конструкцію у формі моноліту висотою 3,6 метра.

Через кілька днів, влада американського штату Юта заявила про зникнення металевого моноліту. Від нього залишилася тільки виїмка на землі та трикутна деталь конструкції.

Джерело

Залишити коментар