14.1 C
Киев
22.10.2021
Image default
СВІТ

У США прибиральник випадково знищив майже дві тисячі доз вакцини Moderna

Вакцина від коронавірусу компанії Moderna Zuma Press

Наразі влада проводить розслідування інциденту

У Бостоні прибиральник випадково знищив 1900 доз вакцини від компанії Moderna, вимкнувши холодильник, де зберігався препарат. Про це повідомляє ABC News. 

Згідно з повідомленням, у Центрі контролю і профілактики захворювань розповіли, що вакцина надходить в лікарні в замороженому вигляді при температурі від -26 до -20. Потім її можна зберігати в холодильнику при температурі від +2 до +7 протягом 30 днів, перш ніж флакони будуть проколоті.

Новини за темою: Експерти оцінили шанси впровадження в Україні паспортів вакцинації та супутні ризики

Відомо, що морозильна камера в аптеці Бостона «знаходилася в безпечному місці і мала встановлену сигналізацію». Однак вилку живлення знайшли вимкненою після того, як підрядник випадково вийняв її під час прибирання.

За словами громадського спеціаліста з питань охорони здоров’я в Бостоні Кайла Тото, наразі проводиться розслідування, чому стався інцидент і чому сигналізація не спрацювала, як передбачалося.

Новини за темою: Коли вакцина від COVID-19 з’явиться в аптеках: Відповідь МОЗ

Нагадаємо, раніше в Сполучених Штатах заарештували фармацевта, якого звинувачують у навмисному вилученні з холодильника понад 500 доз коронавірусної вакцини. 

Джерело

Залишити коментар