12.9 C
Киев
06.05.2021
Image default
СВІТ

У США думають зняти заборону на в’їзд до країни, яку ввели через пандемію

Білий дім. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп не прийняв ще кінцевого рішення, однак план підтримала група адміністрації, відповідальна за охорону здоров’я

У Сполучених Штатах Америки Білий дім розглядає можливість скасування заборони в’їзду іноземцям, які відвідували Бразилію, Велику Британію та ще 26 європейських країн. Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, відповідну інформацію підтвердили п’ять офіційних осіб США та авіакомпаній. 

Водночас питання зняття обмеження щодо конкретних країн чи громадян не розглядається. 

Президент США Дональд Трамп не прийняв ще кінцевого рішення, проте відомо, що план підтримала група адміністрації, відповідальна за охорону здоров’я та інші федеральні відомства.

Багато чиновників адміністрації також зазначають, що обмеження вже не мають сенсу, тому що не стосуються більшості країн. А відновлення повноцінного авіаруху буде стимулом для розвитку американських авіакомпаній, які скоротили кількість поїздок на 70%.

Новини за темою: Надзвичайний стан, комендантська година, заборона на в’їзд: Як у світі борються із поширенням коронавірусу

Нагадаємо, ще у березні 2020 року, на початку пандемії, президент США Дональд Трамп у зверненні до нації оголосив про введення обмежень на поїздки з Європи, щоб боротися з поширенням коронавірусу.

Джерело

Залишити коментар