22.9 C
Kyiv
05.07.2022
Image default
СВІТ

У США дозволять продавати тести на коронавірус у магазинах

Фото з відкритих джерел

Вартість тесту становитиме близько 30 доларів

Адміністрація США з контролю за продуктами харчування та ліками (FDA) офіційно затвердила експрес-тест на COVID-19, який незабаром з’явиться в магазинах країни. Про це повідомляє “Голос Америки”.

Зазначається, що тест дозволять для використання дітям від двох років, включаючи й тих, у кого немає симптомів, а його вартість становитиме близько 30 доларів. “Це затвердження є дуже важливим у тестуванні на COVID-19. FDA дозволить продавати тест в таких місцях, як аптеки. Пацієнт може придбати тест, взяти мазок з носа, провести тест і дізнатись про його результати вже через 20 хвилин”, – сказав представник FDA Стівен Хан.

Розробником тесту є австралійська компанія Ellume, яка планує виробити понад 3 млн одиниць продукту вже в січні. Тест використовуватиме спеціальний аналізатор, який з’єднуватиметься із додатком на смартфоні, куди передаватиме результати.

Для проведення тесту необхідно буде ввести поштовий індекс та дату народження. Крім того, буде доступна функція повідомлення результатів до органів охорони здоров’я.

Новини за темою: У США після вакцинації госпіталізували медика, – NYT

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні на коронавірусну хворобу COVID-19 почнуть тестувати всіх, хто має будь-які ознаки респіраторного захворювання. За його словами, в Україні робитимуть не менше 1 мільйона тестів на місяць.

Джерело

Залишити коментар