10.7 C
Киев
05.10.2021
Image default
УКРАЇНА

У Слов’янську спалах COVID серед молоді

Хворих у Слов’янську госпіталізували в сусідні міста

За день в місті виявляють до 80 випадків захворювання на коронавірус, при чому серед хворих багато дітей і молоді.

У місті Слов’янськ Донецької області зафіксований сплеск COVID-19 серед молоді. Всіх, хто потребує госпіталізації, відправляли в сусідні міста. Про це повідомили в понеділок, 4 жовтня, в міській військово-цивільній адміністрації.

«До вісімдесяти випадків коронавірусної хвороби на день фіксують зараз у Слов’янську», — заявив заступник керівника Слов’янської міської ВЦА Юрій Підлісний.

За його словами, особливістю нинішньої хвилі є те, що хворобу виявляють у дітей і молоді, тоді як минулого разу заражалися в основному люди старшого віку.

«Зараз кілька випадків захворювання виявлено в Центрі реабілітації дітей на вул. Короленка. Тому він перебуває на карантині», — говорить заступник керівника ВЦА.

У прес-службі зазначили, що серед інфікованих є і вакциновані. Однак, вони переносять хворобу легко. При цьому вакцинованих виявляють серед контактних осіб.

У мерії додали, що в понеділок в місті не працювало відділення для «ковідніх» хворих, тому всіх, хто потребує госпіталізації, доставляють в лікарні Краматорська, Костянтинівки, Бахмута і Миколаївки. Там також зазначили, що якщо кількість хворих в області продовжить зростати, додаткові спеціалізовані відділення будуть розгорнуті і в інших містах, включаючи Слов’янськ.

Раніше повідомлялося, що зараз Україна йде помірним сценарієм пандемії COVID-19, проте ситуація може швидко змінитися.

Садовий заявив про входження Львова в червону зону карантину

Джерело

Залишити коментар