16.7 C
Киев
18.05.2021
Image default
УКРАЇНА

У Сімферополі збільшили час подачі води

Фото: Корреспондент.net У перші дні можлива тимчасова подача неякісної води

Можливість змінити графік обумовлений тим, що в трьох сімферопольських водосховищах накопичений запас води в більш ніж 13,5 млн кубометрів.

У анексованому Криму час подачі води за графіком у Сімферополі збільшили до 18 годин на добу. Про це повідомила так звана «міська адміністрація» в суботу, 24 квітня.

«Адміністрація» міста Сімферополя інформує про внесення змін до графіка водопостачання по районах міста. З 6:00 24 квітня кримська столиця перейде на новий графік подачі води в режимі 6:00 — 00:00 щодоби, без подачі гарячої води», — йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що у вихідні через перехід на новий графік можлива тимчасова подача неякісної води або недотримання розкладу.

Можливість змінити графік обумовлений ​​тим, що в трьох сімферопольських водосховищах накопичений запас води в більш ніж 13,5 млн кубометрів.

Раніше стало відомо, що в Криму обмілів черговий водойм. При обсязі Балановського водосховища 5,1 млн кубометрів, зараз воно заповнене водою приблизно на п’яту частину. Були опубліковані фото пересихаючого водойму.

Джерело

Залишити коментар