0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

У Росії знову оштрафували Google

Фото з відкритих джерел

Це вже четвертий штраф на території Росії

Мировий суд Москви визнав компанію Google винною у вчиненні повторного правопорушення, пов’язаного з недостатньою фільтрацією пошукової видачі від забороненого в Росії контенту. Про це повідомляє Інтерфакс.

«Постановою мирового судді судової дільниці №422 Таганського району Москви Google LLC визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, Google LLC призначено покарання у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 3 млн рублів», — сказала речниця суду Зульфія Гуринчук.

Компанію визнано винною за частиною 2.1 статті 13.40 КпАП РФ (повторне вчинення адміністративного правопорушення з невиконання обов’язків оператором пошукової системи).

Покарання за цією статтею передбачало штраф від 1,5 до 5 млн рублів.

Наголошується, що це вже четвертий штраф Google в Росії у зв’язку з відмовою компанії фільтрувати пошукову видачу на 100% відповідно до реєстру забороненої інформації Роскомнагляду. З 2018 року таких штрафів було три на суму 2,7 млн рублів, які компанія сплатила.

Новини за темою: ЄС підготував жорсткі правила для Facebook, Amazon і Google

Раніше повідомлялося, що Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України звернулося до корпорації Google LLC з проханням включити кримськотатарську мову у сервіс Google Translate. 

Джерело

Залишити коментар