1.4 C
Киев
14.11.2021
Image default
УКРАЇНА

У Полтаві показали кадри з моргу і COVID-лікарні

Фото: Полтавщина Морг полтавського обласного патологоанатомічного бюро

У Полтавській ОДА надали журналістам фотографії із секційного відділення обласного патологоанатомічного бюро і з інфекційної лікарні.

      У Полтаві журналістам передали фото і відео з моргу й інфекційної лікарні, де знаходяться померлі і хворі на COVID-19. Про це повідомляє місцеве видання Полтавщина.   Під час прес-конференції, яку давав Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА, місцеві журналісти звернулися із проханням надати обмежений доступ окремим журналістам до моргу, де зберігають тіла померлих від COVID-19, і в інфекційну лікарню.   У Полтавській ОДА відреагували на прохання та надали фотографії із секційного відділення обласного патологоанатомічного бюро.   Повідомляється, що в чорних пакетах знаходяться тіла померлих через ускладнення від COVID-19. В ОДА наголосили, що всі вони були невакцинованими.   Також було надано відео з реанімації обласної інфекційної лікарні, де люди отримують кисень із концентраторів або підключені до апаратів штучної вентиляції легень.   Медики лікарні відзначають, що останнім часом подібну ситуацію вони спостерігають щодня.    

  Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківську від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, померла 35-річна вихователька дитсадка, яка заразилася під час вагітності.  

Джерело

Залишити коментар