-4.1 C
Киев
09.03.2021
Image default
СВІТ

У Польщі хворого на COVID-19 українця вигнали з орендованої квартири

Фото з відкритих джерел

Співмешканці та власник квартири не хотіли перебувати на самоізоляції з хворим

У місті Карчев в Отвоцькому повіті неподалік Варшави хворого на коронавірус українця вигнали з орендованої квартири власник та інші співмешканці, бо не хотіли потрапляти на самоізоляцію. Про це повідомляє Polskie Radio. 

Згідно з повідомленням, інцидент трапився у минулу суботу. До поліцейського, який патрулював вулиці міста, звернувся українець, який попросив про допомогу. Чоловік показав правоохоронцю медичну довідку про те, що він заражений коронавірусом.

Також громадянин України пояснив, що потрапив до лікарні через нещасний випадок на роботі. Під час перебування у лікарні йому зробили тест, що підтвердив зараження коронавірусом. Потім «швидка» привезла його до квартири, де він раніше перебував і мав відбувати ізоляцію.

Новини за темою: Польща видала українцям понад 500 тисяч віз минулого року

Як зазначається, орендар повідомив про цей факт власника, який наступного дня наказав йому зібрати речі, оскільки йому нададуть інше житло. Однак коли українець вийшов на вулицю зі своїм багажем, обіцяний транспорт так і не з’явився, а коли він хотів повернутися в орендовану квартиру, його співмешканці, побоюючись ізоляції, не впустили його.

За словами польської поліції, хворий чоловік носив маску, рукавички та дотримувався соціальної дистанції. Дільничний з’ясував особу власника квартир, після чого із патрулем вирушив на місце.

Після розмови з власником українець повернувся до місця перебування. Також були складені відповідні службові документи і всі співмешканці потрапили на карантин.

Новини за темою: У Польщі з балкону багатоповерхівки випала п’ятирічна українка

Нагадаємо, напередодні Польща в рамках оновлення правил в’їзду іноземних громадян на територію країни скасувала проходження 10-денної ізоляції.

Джерело

Залишити коментар