9.9 C
Киев
19.09.2021
Image default
СВІТ

У Німеччині вдруге за рік почав діяти «жорсткий» карантин

З відкритих джерел

Обмеження діятимуть щонайменше до 10 січня

З 16 грудня в Німеччині вже вдруге за рік почали діяти жорсткі карантинні обмеження, аби стримати поширення коронавірусної інфекції в країні. Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, у цей період будуть закриті більшість магазинів, за винятком продовольчих та тих, які продають товари щоденного попиту. Також продовжать працювати аптеки і банки, АЗС. Під час локдауну не будуть функціонувати перукарні, салони краси та інші схожі підприємства сфери послуг.

Окрім цього, дітей дошкілького та шкільного віку за можливості необхідно залишати вдома. Аби дорослі могли доглядати за дітьми, підприємствам радять пропонувати своїм співробітникам дистанційну роботу.

Також уряд рекомендував компаніям на час локдауну, якщо це можливо, оголосити канікули. Влада вирішила розширити фінансову допомогу підприємствам.

Новини за темою: Відносно велика надія: Німеччина може повернутися до нормального життя восени 2021 року

Як зазначається, у період локдауну дозволені зустрічі максимум п’яти людей із двох домогосподарств. На час святкування Різдва — з 24-го по 26 грудня, це обмеження дещо послаблять, але тільки для кола найближчих родичів.

Богослужіння у храмах дозволять, але без співів та з дотриманням гігієнічних заходів, а також за умови попереднього запису. 

У Німеччині запроваджена заборона на вживання алкогольних напоїв у громадських місцях, за порушення якої передбачені штрафи, а ще не можна продавати піротехніку. 

Новини за темою: Німецькі вчені з’ясували, як впливають масові заходи на поширення COVID-19

Нагадаємо, на період з 16 до 31 грудня суворі карантинні обмеження запроваджують також у Литві. 

Джерело

Залишити коментар