07.12.2021
Image default
СВІТ

У Нідерландах стався спалах COVID-19: Влада ввела локдаун

У НІдерландах ввели локдаун Укрінформ

У країні припинила роботу низка закладів, а школи перейшли на дистанційне навчання

У Нідерландах 15 грудня ввели жорсткий карантин через різке збільшення кількості хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомляє «Укрінформ». 

Таким чином, у країні з вівторка заборонена робота музеїв, театрів, парків розваг, зоопарків, казино, саун, спортивних залів та магазинів за винятком продуктових супермаркетів та пекарень.  

Крім цього, в Нідерландах закрили перукарні, масажні та манікюрні салони. Заклади громадського харчування також зупинили роботу. 

Водночас у зв’язку з карантином школи та університети перейшли на дистанційне навчання. Проте винятки влада дозволила робити студентам під час складання іспитів. Тоді як дитячі садки дозволено відвідувати лише дітям, чиї батьки працюють на об’єктах критичної інфраструктури, наприклад, лікарі.

Новини за темою: Україна увійшла в четвірку країн з найдовшими локдаунами через COVID-19

Однак, працівників інших сфер влада закликала перейти на дистанційну роботу та за можливості відкласти подорожі. Крім цього, жителів Нідерландів закликали не приймати вдома більше двох гостей, а дорослим дозволили займатися спортом на вулиці на відстані 1,5 метра. 

Нагадаємо, нещодавно у Грузії через погіршення епідеміологічної ситуації посилили карантин, який діятиме у країні до кінця січня 2021 року.

Джерело

Залишити коментар