0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

У NASA показали 18 астронавтів, які першими полетять на Місяць за програмою Artemis

Місяць Фото з відкритих джерел

Політ на супутник Землі можуть здійснити вже в 2024 році

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) представило 18 астронавтів, які першими братимуть участь в місіях на Місяць в межах програми Artemis («Артеміда»). Відповідна інформація розміщена на сайті NASA.

«Дорогі співгромадяни, я представляю вам героїв майбутнього, які перенесуть нас на Місяць і далі — покоління Artemis», — заявив віцепрезидент США Майкл Пенс, який оголосив склад астронавтів. 

Новини за темою: Україна може допомогти NASA з освоєнням Місяця, але є проблема

Як зазначається, до цього списку увійшли дев’ять жінок та дев’ять чоловіків віком від 32 до 55 років. Серед обраних є астронавти, які ніколи не літали в космос, а також ті, хто має досвід перебування на Міжнародній космічній станції. 

За словами очільника космічного агентства Джима Бріденстайна, це перша група астронавтів Artemis, у майбутньому їх буде більше. 

Новини за темою: Не лише NASA: У Держкосмосі заявили про обговорення космічної співпраці з десятками країн

Відомо, що після тренувань за цією програмою оберуть перший місячний екіпаж. У планах, що вже в 2024 році, вперше з 1972-го, цей екіпаж ступить на на поверхню Місяця. Однак наразі адміністрація президента США ще не затвердила строки, тому політ можуть відтермінувати. 

Новини за темою: NASA попередило про наближення до Землі астероїда, вдвічі більшого за лондонський Біг-Бен

Нагадаємо, у середині листопада Україна стала дев’ятою країною, яка приєдналася до програми «Артеміда» Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA).

 

Джерело

Залишити коментар