15.9 C
Киев
19.05.2021
Image default
УКРАЇНА

У МЗС України прокоментували відео з Чаусом

Фото: mfa.gov.ua Публікація відео Чауса збіглася з візитом глави МЗС Молдови до Києва

Ситуація із суддею Чаусом не повинна бути використана Росією для того, щоб посварити Україну з Молдовою, заявив Кулеба.

Глави МЗС України та Молдови Дмитро Кулеба та Ауреліу Чокой обговорили ситуацію з викраденням колишнього судді Миколи Чауса. Про це Кулеба висловився на брифінгу у вівторок, 18 травня.

«Ми вчора з молдавським колегою абсолютно були одностайні в тому, що ситуація з суддею Чаусом в жодному разі не повинна бути використана третьою стороною, а саме РФ, для того, щоб посварити Україну з Молдовою і створити напругу у наших відносинах», — сказав Кулеба.

Він зазначив про збіг візиту глави МЗС Молдови до Києва з оприлюдненням суддею Чаусом відеозапису.

«Знаєте, в кримінальних справах є таке поняття «нововиявлені обставини» і цей відеозапис, безумовно, є нововиявленою обставиною, і вона вимагає додаткового аналізу і змінює картинку того, про що останні тижні активно писали насамперед молдавські і в значній мірі (можу абсолютно впевнено заявити) проросійські ЗМІ, нав’язуючи трохи іншу картину реальності громадській думці», — зазначив Кулеба.

Нагадаємо, 3 квітня стало відомо про викрадення Чауса. Група невідомих озброєних чоловіків викрала його в центрі Кишинева. Відтоді його викрадачі не виходили на зв’язок з вимогами. При цьому одного з них вдалося затримати.

Також ЗМІ повідомляли, що суддю Чауса могли вивезти чотири українці. Були названі їхні імена.

На оприлюдненому напередодні відео Чаус заявив, що його не викрадали, а «так було потрібно», і пообіцяв викриття.

Джерело

Залишити коментар