24.3 C
Киев
16.06.2021
Image default
УКРАЇНА

У МВС нагадали українцям про заборонену символіку

Фото: пресс-служба МВД Украины Правоохоронці нагадали, яку символіку заборонено використовувати

В Україні діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів. Їх використання передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність.

Поліцейські нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність за використання символіки тоталітарних режимів. Про це повідомила прес-служба МВС України в Facebook.

В Україні діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів. Їх використання передбачає:

  •     адміністративну відповідальність — стаття 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначає, що виготовлення і пропаганда георгіївської стрічки тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення.
  •     кримінальну відповідальність — стаття 436 -1 Кримінального кодексу України — виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки і пропаганда комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів карається позбавленням волі терміном до п’яти років.

Раніше повідомлялося, що на одесита завели справу за комуністичну символіку. На вулиці Колонтаївській поліція зупинила чоловіка, на одязі якого було зображення комуністичної символіки.

Джерело

Залишити коментар