21.3 C
Киев
16.09.2021
Image default
УКРАЇНА

У МОЗ назвали регіони з найгіршою COVID-ситуацією

Ситуація з коронавірусом в Україні погіршується

Чотири регіони «рухаються» в сторону червоного рівня карантину. Там найбільша захворюваність і завантаженість ліжок в лікарнях.

Чернівецька, Тернопільська, Волинська та Закарпатська області рухаються в напрямку «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Про це глава Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив в інтерв’ю Слово і діло.

«Зараз рухається в напрямку червоного рівня епідемічної небезпеки Чернівецька область, потім йде Тернопільська, Волинська, Закарпатська… Тобто ми знову бачимо західну Україну. Хоча в абсолютних цифрах великі цифри в Києві, в Харкові, але в розрахунку на 100 000 населення все ж таки західна Україна страждає більше», — сказав Ляшко, додавши, що в західних регіонах більша завантаженість ліжок, а також завантаженість ліжок з киснем.

«Якщо ми побачимо, що буде загроза наднавантаження на систему охорони здоров’я, тоді будемо пропонувати ввести червоний рівень епідемічної небезпеки в конкретній області», — сказав Ляшко.

За його словами, найкраще себе зарекомендував адаптивний карантин, який був в лютому-березні 2021, який дозволяв закривати регіони, залежно від індикаторів, а не впроваджуючи загальнонаціональний карантин.

Глава МОЗ зазначив, що адаптивний карантин осінньо-зимового періоду буде вводитися за схожими принципами.

Нагадаємо, в Україні сьогодні був зафіксований максимальний приріст COVID-хворих з травня.

Як повідомлялося, вчені пророкують потужну хвилю пандемії в Україні. Вона може бути більш швидкою і мати більш руйнівні наслідки.

Джерело

Залишити коментар