21.9 C
Киев
20.06.2021
Image default
УКРАЇНА

У міськраді Кривого Рогу йдуть обшуки

Фото: ГФС Фіскали вилучають документи в міськраді Кривого Рогу

Фіскали викрили протизаконну схему з тендерними закупівлями у Криворізькій міськраді більш ніж на 1,7 млрд гривень.

Співробітники Головного слідчого управління Державної фіскальної служби проводять обшуки в Криворізькій міській раді. Це пов’язано з протизаконною схемою з тендерними закупівлями, повідомляється на сторінці ДФС у Facebook в понеділок, 24 травня.

«Протягом 2018-2021 років через систему тендерних закупівель структурними підрозділами і комунальними підприємствами Криворізької міської ради укладено договори з окремими компаніями щодо закупівлі товарів (робіт, послуг) більше ніж на 1,7 млрд гривень. Документально поставки товарів, виконання робіт і надання послуг відображені з використанням реквізитів підприємств, що мають ознаки фіктивності», — йдеться в повідомленні.

У ДФС зазначили, що протягом тривалого періоду реквізити, документи і печатки підприємств з ознаками фіктивності використовувалися при сприянні посадових осіб структурних підрозділів виконкому Криворізької міськради з метою ухилення від сплати податків і розкрадання бюджетних коштів.

Зараз співробітники служби вилучають документи, які стосуються зазначених закупівель, чорнових записів про діяльність схеми ухилення від сплати податків і розкрадання бюджетних коштів.

Раніше в ДФС підбили підсумки масштабних обшуків в Києві у дев’яти справах, які розслідує служба в столиці.

Також повідомлялося, що ДФС викрила схему ввезення контрафактного палива на 100 млн гривень з Росії та Білорусі.

Джерело

Залишити коментар